Series
Ratings
195- Doctor WhoRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- Brave Police J-DeckerRated ★ 3.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 2.0
- 스피드왕 번개Rated ★ 3.5
- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.0
- Because I ReallyRated ★ 2.0
Give Me FoodRated ★ 0.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 2.5- Soul HunterRated ★ 2.5
- The Story of CinderellaRated ★ 3.5
- 탱구와 울라숑Rated ★ 2.0
- Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Dr. SlumpRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 5.0
Sailor Moon RRated ★ 5.0