Movies
Ratings
148
Crows ZeroRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0