Movies
Ratings
131
HappyendRated ★ 4.5
The MistRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Lovely BonesRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
DangalRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0