Series
Ratings
84
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Castaway DivaRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5