Titles you rated
The Fox's Summer Season 2Rated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Love O2ORated ★ 4.5
Ode to Joy Season 2Rated ★ 3.0
Ode to Joy Season 1Rated ★ 5.0
The Fox's Summer Season 1Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0