Movies
Ratings
207
The Danish GirlRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
When We First MetRated ★ 2.0
The DUFFRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0