Movies
Ratings
564
FlashdanceRated ★ 3.5
Blow-UpRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 4.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Life Is But a DreamRated ★ 3.5
Young FrankensteinRated ★ 3.0
Star Trek II: The Wrath of KhanRated ★ 3.5
SpaceballsRated ★ 3.0
Ferris Bueller's Day OffRated ★ 3.5
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
Black RainRated ★ 3.5
WitnessRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The UntouchablesRated ★ 4.5
Show BoatRated ★ 2.5
AliceRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Woman Is the Future of ManRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5