Movies
Ratings
70
FluRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0