Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
CocoonRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.5
Scary MovieRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5- Alice Sweet AliceRated ★ 3.5
Grave EncountersRated ★ 3.0
Nine Miles DownRated ★ 3.0
The BorderlandsRated ★ 2.5
Treasure PlanetRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5