Titles you rated
Another ChildRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
Wedding DressRated ★ 5.0
Night FlightRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0