Series
Ratings
58
BridgertonRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Hello Anne: Before Green GablesRated ★ 5.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0