Titles you rated
RioRated ★ 4.0
Rio 2Rated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0