Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
BigRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Cheer Up!Rated ★ 1.0
The SimpsonsRated ★ 1.0
The SimpsonsRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 1.0
The SimpsonsRated ★ 2.0
Five EnoughRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 1.0