Titles you rated
The Last PrincessRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.5
John WickRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.5