Series
Ratings
12- The Brave of Gold GoldranRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0