Titles you rated
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
X-Men '97Rated ★ 4.5