Movies
Ratings
128
SoulRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5