Series
Ratings
23
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0