Movies
Ratings
56
The Garden of Evening MistsRated ★ 4.0
I Lost My BodyRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 5.0
NarratageRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
She and Her Cat: Everything FlowsRated ★ 3.5
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
She and Her CatRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
K-On! The MovieRated ★ 5.0
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.5
The Anthem of the HeartRated ★ 5.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5