Movies
Ratings
25
WhiplashRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 0.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 0.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.5
CarolRated ★ 1.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
SunnyRated ★ 2.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 4.0