Titles you rated
Reacher Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Time Travel TondekemanRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5
FLCLRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0