Titles you rated
The K2Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Romance in the RainRated ★ 4.0