Titles you rated
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Lily FeverRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Secret HealerRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
RememberRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5