Series
Ratings
25- Murdoch MysteriesRated ★ 1.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0