Series
Ratings
173
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 2.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5