Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0