Titles you rated
Be ArrogantRated ★ 5.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 0.5
The Great White TowerRated ★ 3.0
Second To Last LoveRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.0
EntourageRated ★ 4.5
Modern FarmerRated ★ 0.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 2.5
Marry Him If You DareRated ★ 2.5
Happy HomeRated ★ 2.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 1.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 0.5
Big ThingRated ★ 4.0
Idle MermaidRated ★ 2.0
iCarlyRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 0.5