Titles you rated
Good NewsRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.5
PossessedRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 2.5
The Lost CityRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0