Titles you rated
The ThievesRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0