Movies
Ratings
143
InceptionRated ★ 5.0
Jesus Christ SuperstarRated ★ 1.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 1.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.0- BlackRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5