Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 1.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 0.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0