Titles you rated
HerRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Love SarahRated ★ 3.0
Le Week-EndRated ★ 3.0
Man UpRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0