Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0