Titles you rated
The Big BlueRated ★ 1.5
Black SwanRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5