Series
Ratings
75
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0