Series
Ratings
271
Queen MantisRated ★ 1.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 0.5
Criminal Minds: Beyond Borders Season 2Rated ★ 1.0
FlexxCopRated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 2.0
The Files of Young Kindaichi Season 5Rated ★ 1.0
Murdoch Mysteries Season 14Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Person of Interest Season 4Rated ★ 4.5
Person of Interest Season 5Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 4.5
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5