Titles you rated
TranscendenceRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0