Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
RenfieldRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Electric StateRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 3.0
Joy RideRated ★ 3.0
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 5.0