Series
Ratings
451- Love Your EnemyRated ★ 2.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
The Office Season 5Rated ★ 3.5
The Office Season 4Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Dune: ProphecyRated ★ 3.5
Let's Talk About CHURated ★ 3.5
The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
Lupin Part 3Rated ★ 3.0
Lupin Part 2Rated ★ 3.0- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 2.0
- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5