Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0