Movies
Ratings
88
Weathering With YouRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
LifeRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 2.5
Get OutRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5