Titles you rated
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 2.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 3.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
Boys Over Flowers Next Season〜Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
A Man on the InsideRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 1.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5