Series
Ratings
316
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 5.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Seasons of BlossomRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
High CookieRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0