Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.0