Series
Ratings
137
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 4.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
- Yoon Do Hyun's Love LetterRated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 3Rated ★ 3.0
- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.5
- Gag ConcertRated ★ 3.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 4.0