Movies
Ratings
146
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 1.0
Blood RainRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The HostRated ★ 1.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0