Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0