Movies
Ratings
82
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0