Titles you rated
MantisRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
CompanionRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 4.0
They Shot the Piano PlayerRated ★ 3.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5