Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0